ساعت کاری شرکت از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18 می باشد    |   تماس با پشتیبانی   |   تماس با ما: 68408    |   دانلود کاتالوگ

درباره ما

ایران تک به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ ایرانیان تک آرما رایکا از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته ظرف این مدت با بهره گیری از دانش روز و پرسنل متخصص و متعهد خود را تبدیل به یکی از مطرح ترین برند های نام آشنا در صنعت هارد و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات کند.

ایران تک مفتخر است که در سال های فعالیت خود، محصولات مورد نیاز بازار را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تامین کرده و نیاز روز هموطنان گرانقدر را مرتفع کرده است. ما در ایران تک به عنوان یکی از مطرح ترین نام های فعال در صنعت تجهیزات ذخیره سازی داده، همواره بهترین و با کیفیت ترین برندها را در سطح جهانی تهیه و به ایران وارد کردیم. برندهایی از قبیل وسترن دیجیتال، سیگیت، لکسار، توین موس، توشیبا، داهوآ و غیره.

همچنین در راستای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان گرانقدر خود مفتخریم که اعلام کنیم یکی از مجهز ترین مراکز تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد را در سطح کشور راهندازی کردیم و به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات تعویض محصول، می توانیم ادعا کنیم تنها شرکتی هستیم که دغدغه آسودگی خاطر مصرف کننده نهایی کالا را داریم و همواره در راستای افزایش رضایت مشتریان، گام برداشته ایم.