ساعت کاری شرکت از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18 می باشد    |   تماس با پشتیبانی   |   تماس با ما: 68408    |   دانلود کاتالوگ

ویژگی ای از شرکت سیگیت که باعث صرفه جویی هزاران دلار می شود…

ویژگی ای از شرکت سیگیت که باعث صرفه جویی هزاران دلار می شود !!

در خبری که مورخ 28 ژانویه 2024 توسط وین ویلیامز منتشر شد و باعث ایجاد هرج و مرجی در دنیای ذخیره سازی شد، IronWolfpro 24 TB همراه با 3سال خدمات رایگان بازیابی داده، این ویژگی جدیدی ست که شرکت سیگیت ارائه کرده و ممکن است باعث صرفه جویی چند هزار دلاری در هزینه ها گردد که متاسفانه دیگر تولید کنندگان هارد دیسک HDD مایل به ارائه این ویژگی نمی باشند.

سیگیت یک هارد دیسک جدید با ظرفیت بالای 24 ترابایت معرفی کرده است که طراحی شده تا نیاز های روز افزون داده ی شرکت های کوچک و بزرگ و محیط های NAS را پوشش دهد.

از ویژگی هایی که این هارد دیسک در این سری ارائه می دهد می توان به نرخ انتقال مداوم 285 MB/s,

بار کاربری تا 550TB  در سال و 2.5 میلیون ساعت میانگین خرابی بین (MTBF) همچنین کمپانی سیگیت می گوید که هارد دیسک جدیدش قول عملکرد 24/7 با قابلیت اعتماد و پایداری در محیط همکاری چند کاربره و سیستم های با قابلیت چند بایگانی را ارائه می دهد. همچنین هارد دیسک IronWolfpro 24 TB مجهز به تکنولوژی AgileArray هست که شرکت سیگیت آن را مختص سیستم های NAS بهینه می کند، این تکنولوژی از تعادل دوگانه صفحه و بازیابی خطا های محدود و زمان بندی شده (TLER) برای ارائه عملکرد بالا در سیستم های چند بایگانی بهره می برد. البته این تنها ویژگی برجسته این هارد دیسک نیست و می تواند با استفاده از سیسنم IronWolf Health Management با ارائه پیشگیری، مداخله و پیشنهاد های بازاریابی به منظور حفاظت از داده ها به حفظ سلامت بهینه ی سیستم در سیستم های NAS کمک به سازگاری می کند.

تغییری که در اینجا در حال رخ دادن است؛ ایجاد خدمات رایگان بازیابی داده های از دست رفته به مدت 3 سال است که اگر محتوا را از دست دهید ممکن است بازیابی داده هزینه بر و طولانی باشد، بنابراین این ارائه بسیار مورد استقبال واقع خواهد بود.

به خصوص این که این ویژگی فقط در این کمپانی تولیدکننده هارد دیسک ارائه می شود. هر چند ممکن است که فروشگاه هایی مانند آمازون این نوع خدمات را بر روی برخی از اجزای ذخیره سازی ارائه دهد اما باید برای آن هزینه ی اضافی پرداخت نمود که خیلی نمی توان آن را جذاب دانست.